Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Ostatní beletrie >

Falos. Posvátný obraz mužství

Falos. Posvátný obraz mužství

Cena produktu Falos. Posvátný obraz mužství není známa.

 

Popis produktu Falos. Posvátný obraz mužství: Autor pátrá po potenciálních duševních zdrojích mužské sexuality a obnovy identity v době současného úpadku patriarchálního systému. Zkoumá strukturu archetypických základů mužství a jeho nejvýzna... > více informací


Falos. Posvátný obraz mužství - popis

nahoru

Autor pátrá po potenciálních duševních zdrojích mužské sexuality a obnovy identity v době současného úpadku patriarchálního systému. Zkoumá strukturu archetypických základů mužství a jeho nejvýznamnější symbol: falos. Archetypický prvotní falos (fallos protos) považuje za významnou tvůrčí psychickou sílu a jeho symboly za mužské obrazy boha. Pochopení principů působení prvotního falu a jeho uznání jako jednoho ze základních vývojových psychických činitelů je podle Eugena Monicka podmínkou rozvoje individuality, individuace, příslibem rovnocenných vztahů mezi muži a ženami, příslibem postpatriarchálního jednotného světa (unus mundus) nového vědomí.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Falos. Posvátný obraz mužství užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Humor - beletrie nebo Citáty - beletrie, Horror, thrillery, lékařské thrillery, Scifi beletrie.

Nejlevnější Falos. Posvátný obraz mužství akční ceny - Levné Falos. Posvátný obraz mužství

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Falos. Posvátný obraz mužství stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Falos. Posvátný obraz mužství najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Ostatní beletrie.